Przycisk

     Dzwoń   teraz

Pracujemy na terenie województwa śląskiego.

   Wykonujemy nowe  instalacje wodno-kanalizacyjne lub modernizowane. Zazwyczaj w połączeniu z montażem ogrzewania podłogowego. Są to wprawdzie oddzielne systemy, ale występują na budowie bezpośrednio po sobie i w ten sposób się czasowo ściśle zazębiają, więc można je wykonywać niejako w jednym ciągu. Finalnie obie instalacje i tak mają węzły wspólne w postaci wymienników ciepła i jego źródła.

   Nie zajmujemy się montażem zlewozmywaków, sanitariatów czy generalnie białym montażem. Tą robotę zostawiamy fachowcom wykonującym łazienki, kuchnie itp. prace wykończeniowe. Nie zajmujemy się też niedrożnymi odpływami kanalizacyjnymi czy burzowymi a więc awariami.

   Montujemy instalacje od przyłącza do odbiorników końcowych. Z inwestorem ustalamy czy ma to być system trójnikowy czy rozdzielaczy, czy ma być cyrkulacja i zawory anty-popażeniowe, a potem to składamy w całość. Dbamy o wykluczenie miejsc zastoju zimnej wody by w newralgicznych punktach nie powstawały gniazda rozwoju np. popularnej Legionelli.

Woda      Kanalizacja

+48  503  522  972

akka.gliwice@gmail.com

   Kontakt